Issues

This section lists issues - problems on the street network and related matters.

Issues always relate to some geographical location, whether very local or perhaps city-wide.

You can create a new issue using the button on the right.

Listed issues, most recent first:

  • Hluboké výtluky

    Created by Petr Dlouhý // 3 threads

    Hluboké výtluky na cyklostezce A26 na místní komunikaci propojující dva úseky separované cyklostezky.
    V noci jsou velmi špatně vidět, obzvlášť když jsou zaplněné vodou. Hrozí defekt nebo zničení ráfku.

    Please sign in to vote.
  • Neviditelné vodorovné dopravní značení v ulici Terronská

    Created by Petr Dlouhý // 1 thread

    Vodorovné dopravní značení, především cyklopruhy (V14) v ulici Terronská již téměř není vidět. Jde především o úsek mezi ulicemi Sukova a Roosveltova.
    Cyklopruh tak cyklistům nazajišťuje dostatečnou ochranu a navíc v něm díky tomu často parkují auta (přestože zde je instalováno i svislé značení).

    Please sign in to vote.
  • Sedlecké skály

    Created by Jitka // 2 threads

    Úsek na cyklostezce A1 okolo Sedleckých skal mezi Prahou-Sedlec a Roztoky je úzky již pro auta samotná natož pro autobusy a cyklisty. Pokud tudy projíždí cyklista nemá kam uhnout, není tu odstavný pruh jen svodidala a malá zídka. Prostor na pravé straně ve směru ven z Prahy je porostlý nálety dřevin a plevele, které zasahují až půl metru do již tak úzké silnice a svou výškou brání ve výhledu.

    Please sign in to vote.
  • Areál ČVUT a NTK v Dejvicích

    Created by Václav Římal // 2 threads

    V oblasti kolem Národní technické knihovny a před Fakultou stavební a Fakultou architektury ČVUT je pěší zóna, která je však dosti nejednotně značená a z některých směrů umožňuje vjezd cyklistů, z jiných ne, zároveň jsou některé úseky značeny jen jako stezka pro pěší a cyklisty.

    Navrhuji sjednotit značení na pěší zónu s povolením vjezdu cyklistů a zásobování ve stanovené hodiny a ubrat dopravní značky tam, kde nejsou potřeba.

    Please sign in to vote.
  • Ledařská x U Kempinku

    Created by Vratislav // 2 threads

    Řidiči jezdící ulici U Kempinku hledají vlevo místo na zaparkování a nerespektují nerozlišenou křižovatku, kde mají dát přednost cyklistům jedoucím zprava. Je to frekventované místo, které by si žádalo zvýraznění přednosti.

    Please sign in to vote.

This map shows all issues, whether points, routes, or areas:

Spinner Please wait…
Back to top