Issues

This section lists issues - problems on the street network and related matters.

Issues always relate to some geographical location, whether very local or perhaps city-wide.

You can create a new issue using the button on the right.

Listed issues, most recent first:

 • Chodník podél Vídeňské neprůjezdný

  Created by Jan Fišer // 1 thread

  Chodník podél vídeňské je z důvodů stavebních prací neprůjezdný od nájezdu na Jižní spojku až po zastávku Kačerov. Objížďka možná ulicemi na druhé straně od Vídeňské ale složitější. Pro křížení s Vídeňskou vhodné použít podchod ve stanici Kačerov (severní strana uzavírky) nebo přejezd cyklotrasy A22 (jižní strana uzavírky).

  Please sign in to vote.
 • Dangerous short cobble section on Narodni

  Created by adnartm // 0 threads

  Hello. The bit of cobbles at the intersection of Narodni and Spalena is particularly dangerous. Most of it is fine, with the cobbles arranged in a staggered fashion. However, at one point the cobbles are arranged straight and there is a high risk of wheels getting trapped. Usually I try to ride diagonally, but this morning even riding that way did not help and I nearly fell.

  Please sign in to vote.
 • Propojeni A24 s A238 (v DUBCI)

  Dobry den, 

  jezdim na kole celkem casto do prace. at uz jezdim po A24 nebo pres litoznicke rybniky, tak ve stejnem bode se musim napojit na A238 ktera je soubezna s hlavnim tahem v Dubci, tj. ulice Starodubecska. Tato silnice je pomerne hodne vytizena automobilovou dopravou a chapu, ze pro nektere je toto faktor proc na kole vubec nejezdi prave tudy. 

  Navrhuji Nove propojeni A24 s A238 kolem rybnika "V Rohozniku". 

  Jakmile toto nove propojeni vznikne, lze odklinit A238 tak, ze se napoji pres hraz tohoto rybnika prave na toto nove propojeni, tak aby A238 sla mimo hlavni Starodubecskou ulici. 

  nove propojeni: od A24 od Netluk az do pulku rybnika vede zpevneny povrh. Pak stezka vede kolem rybnika kde v destivych dnech muze mit tendenci byt hodne banhniva. V jednom bode je nutne prekonat mensi brod (dalo by se prekonat jednoduchym dreveny mostkem. Za rybnikem se nove propojeni navaze na existujici Naucnou Stezku Dubec - Uhrivenes, ktera obiha cely rybnik Rohoznik, ale je spise hlinena az bahnita a musi prekovanavat vetsi "kopce". 

  NS Dubec - Uhrineves je v bode napojeni meho navrhu z makadamu a tim pro silnicni kola a trekova kola mene vhodna (ja mam gravel a je to tak na hrane, tak kdyby doslo k uprave i porvchu tento NS v navrhovanem useku, bylo by to urcite ku prospechu veci. 

  Agenda k mape:

  Svetle zelena - zpevneny povrch

  tmave zelena - nezpevneny povrch & makadam na NS

  cervena barva - trasa soucasne jizdy

  oranzova barva - napojeni A238 na nove spojeni.

  dekuji

  Lukas Zampach

  606 71 73 73

  Please sign in to vote.
 • Zákaz vjezdu do lesa na A167 Nebušice - Tuchoměřice

  Created by Matěj V. // 1 thread

  Nějak mě nenapadlo si to cestou vyfotit (a cestu tudyma v tomhle ročním období nedoporučuju nikomu opakovat, je to tam fakt zabahněný až místama na hraně průjezdnosti), ale tady je na vjezdu do lesa Zákaz vjezdu, namísto zákazu motorových vozidel. Na koho se v tomhle má smysl obracet?

  Please sign in to vote.
 • Thamova krizeni s ulici Rohanske nabrezi

  Created by zimous // 1 thread

  Dobry den,
  bylo by prosim mozne upravit krizeni cykostezky z Thamovy ulice a Rohanskeho nabrezi? Nyni jsou cykliste navadeni na prechod pro chodce,kde se motaji. Idealne udelat prujezd v zelenem oddelovacim pruhu, viz priloha.

  Please sign in to vote.
 • nepřesnosti v mapě ve Slatiňanech

  Created by RK // 2 threads

  červený křížek: neprůjezdný úsek

  zelený křížek  - tudy sice vede oficiální trasa, ale málkdo tudy jezdí

  zelený čára - klidný ulice, hojně využívaná cyklisty (úsek ve Škrovádské ulici už tak klidný není, není ani moc bezpečný, je tam úzká frekventovaná ulice).

  Please sign in to vote.
 • Zprůjezdnění - Krčská

  Created by Jenda // 1 thread

  Krčská by se dala používat jako alternativa k rušné ulici Na Strži, zejména teď když je kvůli stavbě metra D Na Strži různě přerušována a omezována. Bohužel obsahuje krátké jednosměrné úseky, které tomuto brání:

   - směrem z centra je nově zjednosměrněn kousíček u vyústění z „náměstíčka“ do Antala Staška

   - směrem do centra je jednosměrný kousek u Pacovské. Zejména tohle mi přijde úplně zbytečné a naschvál (nejspíš se někdo snažil zabránit automobilovému tranzitu a omylem tam dal jednosměrku i pro cyklisty), ten úsek je velmi široký, dokonce širší než navazující obousměrná část a žádné jiné problémy tam nejsou.

  Please sign in to vote.
 • Snížení obrubníků a zrušení přerušení cyklostezky Akademika Bedrny

  Created by Dusík // 0 threads

  Na cyklostezce v ulici Akademika Bedrny je několik přerušení, kdy je dána přednost autům odbočujícím a křižujícím cyklostezku. Výrazně bezpečnější by bylo zřízení sdružených přechodů pro chodce a přejezdů pro cyklisty. Navíc je s ohledem na nebezpečnou výšku obrubníků třeba jejich snížení, aby nebyli lidé nuceni dělat totéž sami pomocí majzlíků.

  Please sign in to vote.
 • Piktogramový koridor pro cyklisty v Zelené

  Created by Dusík // 0 threads

  V ulici vede páteřní cyklotrasa č. 14, přičmež je ulice úzka a auta zde jezdí rychle. Vzhledem k tomu, že se jedná místní komunikaci v zástavbě rodinných domů a plánovaná cyklostezka do Stěžer je kvůli Nové Zelené v nedohlednu, tak by bylo žádouscí vyznačit v ulici alespoň piktogramový koridor pro cyklisty a snížit rychlost.

  Please sign in to vote.
 • Návrh změny signálního plánu

  Created by Jan Zídek // 0 threads

  Návrh se týká signálního plánu semaforů na křížení ulice Zborovská s ulicí vedoucí k hlavnímu vchodu fakultní nemocnice.

  Současný signální plán vypadá následovně: 1. Zelená pro auta jedoucí rovně po ulici Zborovská

  2. Zelená pro auta najíždějící od nemocnice na ulici Zborovská a zároveň zelená na přechodu pro chodce přes ulici Zborovská. Auta musí čekat, až všichni chodci přejdou.

  3. Zelená pro auta zahýbající z ulice Zborovská doleva k nemocnici.

  V časovém úseku č. 2 musí dát auta odbočující od nemocnice na ulici Zborovskou dát přednost chodcům na přechodu, pokud by v tomto časovém intervalu svítila zelená pro chodce a zároveň zelená pro auta odbočující doleva k nemocnici, ubylo by kolizních situací a zvětšila by se průjezdnost křižovatky. Auta od nemocnice na Zborovskou by pak dostala signál volno v dalším časovém úsek, kdy mají chodci červenou.

  Please sign in to vote.
 • Mileta

  Created by Charlie // 1 thread

  Na silnici před sídlem (hlavním vchodem) Zdravotnické záchranné služby Královéhradeckého kraje na adrese Hradecká 1690/2a, 50012 Hradec Králové - Nový Hradec Králové je poněkud nelogicky zakázaný obousměrný provoz před nedávno vybudovaným přejezdem pro cyklisty, který spojuje ulici Hradecká a ústí Třídy Edvarda Beneše. Řešením by bylo upravení místní situace tak, aby cyklisté mohli legálně projet k této spojnici a pokračovat dále po ulici Hradecká, tzn. posunout zákazovou značku o několik metrů dále. V nejhorším případě ubudou 2-3 parkovací místa, ale situace bude bezpečnější pro všechny účastníky silničního provozu. (Situaci má smysl řešit i vzhledem k úvažované výstavbě křižovatky Mileta, dopravní zatížení této části je značné.)

  Please sign in to vote.

This map shows all issues, whether points, routes, or areas:

Spinner Please wait…
Back to top