Ukončení obousměrné zóny v jednosměrce

11
Please sign in to vote.

Added by Petr Studený

Při opouštění Karlína končí zóna 30 uprostřed bloku, dle pravidel, by člověk pak musel kolo obrátit, anebo pokračovat po chodníku pěšky.
Světelná křižovatka nemá žádnou signalizaci pro cyklisty, pokračovat směrem Florenc je pak nutno jen podle intuice a nejspíš to vyžaduje porušení předpsů.

Viz http://www.praha8.cz/image/WIj1/Cach-Karlin-2012-015-red.jpg

Sice to lze vzít Sokolovskou, ale jsou tam tramvaje, nebo Pernerovou, ale to už pociťuju jako zajížďku.

Pokud by to v Křižíkově nešlo jinak, bylo by lepší dám tam nějakou značku o neprůjezdnosti.

Location

Issues nearby
Spinner Please wait…
Back to top