Legální průjezd od Na Florenci směrem na Těsnov a dál k Vltavě.

4
Please sign in to vote.

Added by Jan Krcmar

Vzhledem k tomu, kolik cyklistů jede do Florentina v ulici Na Florenci (já teď nově denně domu z práce), chtělo by to zlegalizovat jízdu na kole v opačném směru.

- V současné době se musí v ulici Na Florenci směrem z Masaryčky odbočit pod magistrálu. Tam by to chtělo umožnit,aby kola mohla pokračovat legálně dál. Teď se tam jezdí přes přechod pro chodce a ostrůvek.
- Na křižovatce Na Florenci / Sokolovská / Těšnov povolit cyklistům pokračovat rovně (teď je tam přikázaná jízda buď doprava nebo doleva)
- Poté legální jízda po tramvajových kolejí až do místa, kde je vjezd na parkoviště.

Abychom tam nemuseli jezdit ilegálně.

Edit (admin): Podnět je již pokryt v těchto dílčích, je žádoucí řešit to spíš po částech:
https://www.cyklistesobe.cz/issues/141-cykloobousmerka-tesnov
https://www.cyklistesobe.cz/issues/1098-odboceni-na-krizovatce-tesnov
https://www.cyklistesobe.cz/issues/107-moznost-odboceni-cyklistu-na-florenci-x-krizikova

Location

Issues nearby
Spinner Please wait…
Back to top