Vyhrazený BUS pruh bez cyklistů

1
Please sign in to vote.

Added by Jirkha

Ulice V Holešovičkách není sice zrovna ideální pro jízdu na kole, ale pro směr dolů např. z Rokosky ji občas využívám. Je zde vyznačen BUS pruh vč. TAXI, ale cyklisté chybí. Vznesl bych dotaz, zda je tedy záměrem, aby na této extrémně rušné ulici cyklista užil prostředního pruhu...

Location

Issues nearby
Spinner Please wait…
Back to top