Díra - Pospíšilova ul.

Podpořit
1 hlas
Nepodpořit
Musíte se přihlásit, abyste mohli začít hlasovat.

Přidal aza

Díra na kraji silnice kolem kanálu na ulici Pospíšilova (pod semaforem u přechodu pro chodce v blízkosti zastávky MHD Průmyslová škola). V hustém provozu je problematické ji bezpečně objet.

Uzávěrka

May 25th, 2017 17:00

Umístění

Podněty poblíž
Spinner Prosím čekejte…