Propojení Gothartská - V Sadech

Podpořit
2 hlasů
Nepodpořit
Musíte se přihlásit, abyste mohli začít hlasovat.

Přidal JMat

Z hlediska cyklisty velmi špatně řešené místo. Jak směrem nahoru, tak směrem dolu je nutné zbytečně slézt z kola. Lze sice použít chodník podél zdi (nelegální), nicméně na konci jsou stejně podlouhlé schody a obrubník. Přitom, pokud by tam byla inteligentně vyřešená rampa a legalizovaná jízda po chodníku. Nebylo by nutno z kola slézt. Také by stálo za zvážení pro cyklisty zobousměrnit ulici Gothardská (zcela nefrekventovaná) směrem dolů, pro cyklisty přijíždějící z tohoto směru.

Umístění

Podněty poblíž
Spinner Prosím čekejte…