Zastávka anthorpos

Podpořit
3 hlasů
Nepodpořit
Musíte se přihlásit, abyste mohli začít hlasovat.

Přidal kubste

V tomto místě je chodník podélně rozdělen na tři pruhy, chodník - cyklopruh - chodník.
Cyklostezka v těchto místech je pod kopcem a cykliste zde jezdí relativně rychle.

Problémem je zastávka MHD, kde cestující, vystupující z vozidel MHD, vstupují přímo na cyklostezku. Byl jsem zde svědkem řady kolizních situací cyklisty X cestujícího.

Navrhl bych pruh cyklostezky přeznačit co nejblíže k trávníku a rozšířit tak prostor pro chodce blížeji vozovce v prostoru zastávka MHD. Dále vodorovným značením oddělit prostor pro cyklisty a chodce, obdobně jako v při zastávce na ulici Veslařská (zastávka Pod Jurankou - směr Jundrov)

Umístění

Podněty poblíž
Spinner Prosím čekejte…