Úzká stezka se sloupem osvětlení uprostřed stezky

9
Please sign in to vote.

Added by Pleva

Tento podnět se týká pouze úzkého chodníku podél sjezdu z Jižní spojky.

Cyklostezka je tu léta definitivní provizorium. Před zmíněným kusem je hliněná cesta, po které jezdí náklaďáky na "meziskládku suti" a trvale zde parkují nákladní auta, bagry a podobné. Občas je na cyklostezce hromada písku, nebo suti...
Souběžně se sjezdem z Jižní spojky vede chodník, který je od dvouproudé široké jednosměrné komunikace oddělený svodidlem. Dvě kola zde neprojedou. Uprostřed chodníku se pak tyčí sloup osvětlení, který by se mohl tyčit ze svodidla, když už. Ale vzhledem ke dvěma pruhům komunikace, kdy by stačil jen jeden pruh pro sjezd, by bylo možné cyklostezku i rozšířit.

Problém bude meziskládka suti a podobného, která je stále v provozu a ideální by bylo vést stezku přes pozemek této skládky (předpokládám, že je to léta plánováno a nevyřešeno)

Myslím, že překládat suť a dočasně ji skládkovat lze i na jiných místech...

Location

Issues nearby
Spinner Please wait…
Back to top