Legalizace průjezdu (zobousměrnění) části Jungmannovy ulice

14
Please sign in to vote.

Added by Petr Kuneš

Naprosto klíčové místo pro průjezd centra směrem na jih. Mnoho cyklistů zde denně porušuje zákaz vjezdu od Jungmannova náměstí. Možnost řešení podobným způsobem jako v ulici Na Příkopě.

Location

Issues nearby
Spinner Please wait…
Back to top