Legalizace chodníku (ul. K Verneráku–Kunratice)

Please sign in to vote.

Added by Martin2035

Navrhuji legalizaci chodníku podél strmého stoupání na ulici K Verneráku v Kunraticích. Cyklisté zde po silnici nestoupají téměř nikdy, je to nebezpečné a velmi obtížné. Jde o nejkratší a nejpohodlnější spojení mezi Kunraticemi a Chodovem.

Řešením by bylo vyznačit stezku pro chodce s povoleným vjezdem cyklistů (C7+E13).

Location

Issues nearby
Spinner Please wait…
Back to top