Chybí cyklopruh podél Jelení u křižovatky u Brusnice

Podpořit
2 hlasů
Nepodpořit
Musíte se přihlásit, abyste mohli začít hlasovat.

Přidal Jiří Kadlec

Podél ulice Jelení ve směru z centra sice vede cyklopruh, ale ten nečekaně končí v nejhorším možném místě - před křižovatkou s ulicí U Brusnice. Navíc v tomto úseku jsou ve směru z centra dva úzké jízdní pruhy pro auta. V pravém pruhu se často tvoří kolony aut.
Velice by pomohlo silnici rozšířit a vést cyklopruh nebo aspoň piktokoridor souvisle skrz celou křižovatku, např. v prostoru mezi pravým odbočovacím a levým přímým pruhem, aby byl cyklopruh souvislý a pomohl cyklistům tam, kde je nejvíc potřeba.

Umístění

Podněty poblíž
Spinner Prosím čekejte…