zvýšení bezpečnosti a zrychlení

Please sign in to vote.

Added by Lukáš M

Tyto ulice používám na cestě na Kulťák a Letnou. Obvykle jezdím po chodníku, protože dlažba je opravdu zde nepříjemná (min. na cestě do centra) až nebezpečná. U Dlabačova se vyskytují procesí turistů, kterými se proplétám. Navrhuji tedy jasně zlegalizovat chodník nebo silnici vyasfaltovat. zároveň by se propojily cyklopruhy v Za Stadionem a v Jelení

Location

Issues nearby
Spinner Please wait…
Back to top