V lokalitě stanice Praha-Podbaba chybí stojan na kola

2
Please sign in to vote.

Added by houbysvoctem

U vlakové stanice Praha-Podbaba chybí stojany. Cyklistům, kteří používají vlaku k dojíždění, chybí v této lokalitě kvalitní stojany na kola. Jsou nuceni zamykat kola k osvětlení nebo jiným nevhodným předmětům, čímž může dojít jak ke zranění cyklistů, tak k poškození majetku, ke kterému jsou kola přimykána.
Toto se bohužel netýká pouze dojíždějících vlaky, nádraží Podbaba se stalo s prodloužením tramvají přestupním uzlem, stojany na kola by tedy nemusely být umístěny přímo u vlakové stanice, u které se při projektu stavby se stojany bohužel nepočítalo, ale mohly by být umístěny kdekoli vhodně u ulice Podbabská.

Location

Issues nearby
Spinner Please wait…
Back to top