Cyklopruhy v ulici Na Florenci

Podpořit
10 hlasy
Nepodpořit
Musíte se přihlásit, abyste mohli začít hlasovat.

Nahlásil vlákno dne 09.04.2015

V roce 2014 byla celá ulice rekonstruována, jako nový povrch byl položen asfalt, proto je oproti minulosti pro jízdu na kole přívětivější. V rámci rekonstrukce byla rozšířena, takže by se do ní pravděpodobně vešly cyklopruhy po obou stranách. V současném stavu je vozovka abnormálně široká a nevyužitá.

Umístění

Issues Nearby
Spinner Prosím čekejte…