Chybějící předsunuté stání U Bulhara

Podpořit
9 hlasy
Nepodpořit
Musíte se přihlásit, abyste mohli začít hlasovat.

Nahlásil Petr Dlouhý dne 22.09.2014

Na křižovatce U Bulhara chybí při výjezdu z Hybernské směrem do Seifertovy předsunuté stání pro cyklisty (V19).
Na tomto místě je to obzvlášť nepříjemné, protože zde prostor před auty kříží vozidla mířící do Bolzanovy ulice.

Umístění

Issues Nearby
Spinner Prosím čekejte…