Špatně fungující signalizace u Mánesa

Podpořit
28 hlasy
Nepodpořit
Musíte se přihlásit, abyste mohli začít hlasovat.

Nahlásil Vratislav dne 20.04.2014

Signalizace na výjezdu u Mánesa funguje bídně:
1) Není zřetelné místo, kde videodetekce cyklisty zabírá,
2) cyklista nemá žádnou odezvu, že ho videodetekce zaznamenala,
3) čekací doba je více než minuta.
Důsledkem je, že cyklisté tuto signalizaci využívají zcela minimálně, namísto toho volí signál na severním přechodu křižovatky nebo rovnou pokračují po chodníku Masarykova nábřeží, i když to není nezbytné pro odbočení vlevo na most Legií.

Umístění

Issues Nearby
Spinner Prosím čekejte…