Dlažba Badeniho

Podpořit
10 hlasy
Nepodpořit
Musíte se přihlásit, abyste mohli začít hlasovat.

Nahlásil Petr Dlouhý dne 01.12.2013

Dlažební kostky v ulici Badeniho jsou ve velmi špatném stavu. Kostky jsou velké, mají mezi sebou široké mezery a v ulici jsou vyježděné koleje které otevírají široké podélné spáry.

V roce 2013 zde proběhla rekonstrukce, která rozšířila asfaltový koberec asi o 50 metrů až za křižovatku s ulicí Na Špejcharu, nicméně hlavní část ulice zůstává pro cyklisty stále velice nepříjemná.

Umístění

Issues Nearby
Spinner Prosím čekejte…