Chybějící cyklopruh V olšinách mezi Strašnickou a Průběžnou

Podpořit
6 hlasy
Nepodpořit
Musíte se přihlásit, abyste mohli začít hlasovat.

Nahlásil Marek Bělor dne 03.09.2016

Po dokončení realizace cyklopruhů v oblasti SSZ u zastávek tram Průbežná zbývá tento úsek ulice V olšinách ve směru do centra, kde cyklisté ještě nemají žádnou ochranu. To znehodnocuje již realizovaná cykloopatření.

Je tedy žádoucí, aby zde byl cyklopruh urychleně realizován.

Umístění

Issues Nearby
Spinner Prosím čekejte…