neupravený chodník

Podpořit
3 hlasy
Nepodpořit
Musíte se přihlásit, abyste mohli začít hlasovat.

Nahlásil Jirka L. dne 10.06.2016

neupravená zeleň na chodníku pro cyklisty a chodce, stromy a keře zásadně zasahují do cyklostezky.

Umístění

Issues Nearby
Spinner Prosím čekejte…