Křížení cyklostezky s ulicí Kaštanovou

Podpořit
6 hlasy
Nepodpořit
Musíte se přihlásit, abyste mohli začít hlasovat.

Nahlásil Karci68 dne 05.05.2016

Velké problémy s přejetím ulice Kaštanová, nejsou tam žádné semafory, nadjezd, podjezd.

Umístění

Issues Nearby
Spinner Prosím čekejte…