Jan Vaita u školy

Podpořit
2 hlasy
Nepodpořit
Musíte se přihlásit, abyste mohli začít hlasovat.

Nahlásil HonzaG dne 24.04.2016

- dokud byla ul. Jana Vaita neprůjezdná, dala se bezpečně používat pro jízdu na kole. Poté, co se z ní stala jednosměrka a kdy cyklista jede v protisměru na Doberskou, tak se tam občas dochází k nepříjemným setkáním s auty, která do ulice vjíždí.
- ulici je třeba zobousměrnit pro cyklisty, na přítomnost cyklistů je třeba upozornit aspoň značkou, myslím, že by pomohl i cca 10-15 m dlouhý cyklopruh směrem k Doberské (a případná zúžení parkovacích míst vedle školy)

Umístění

Issues Nearby
Spinner Prosím čekejte…