Cykloobousměrka - ulice Na Moráni

Podpořit
11 hlasy
Nepodpořit
Musíte se přihlásit, abyste mohli začít hlasovat.

Nahlásil Martin Cizek dne 07.11.2013

Cykloobousměrka od Palackého ke Karlovu náměstí. Dnes nelegálně ulicí Na Moráni s auty nebo po tramvajovém pásu. Návrh v pasportu možných obousměrek KCD, z r. 2005. Součást projektu z roku 2006 a zadávací karty z roku 2010.

Umístění

Issues Nearby
Spinner Prosím čekejte…