cyklopruhy v Teronské

Podpořit
1 hlas
Nepodpořit
Musíte se přihlásit, abyste mohli začít hlasovat.

Nahlásil Hynek dne 24.02.2016

Zdravím, jak asi ví každý kdo projíždí Teronskou na Praze 6, loni přestaly být viditelné červeně označené cyklopruhy v úseku mezi Rooseveltovou a skleňákem, a poměrně stabilně v nich parkují auta, přes den i docela souvisle, jedno za druhým. Letos to samozřemě není lepší. Občas na ně zavolám měšťáky, ale raději bych se klonil k přiměřené údržbě těch pruhů - můžete mi někdo poradit kde, koho, jak a jak často pošťuchovat aby ty cyklopruhy zase obtáhli? Máte někdo zkušenosti s kampaní za údržbu když se táhne? Díky, Hynek

Umístění

Issues Nearby
Spinner Prosím čekejte…