Možnost odbočení cyklistů Na Florenci x Křižíkova

Podpořit
12 hlasy
Nepodpořit
Musíte se přihlásit, abyste mohli začít hlasovat.

Nahlásil Petr Dlouhý dne 03.11.2013

Při průjezdu z jihu z ulice Na Florenci není na křižovatce s Křižíkovou pokračovat rovně ulicí Na Florenci směrem ke křižovatce s ulicí Na Poříčí.

Obzvláště v případě, že by se realizovala cykloobousměrka Těšnov byl by tento průjezd velice užitečný.

Umístění

Issues Nearby
Spinner Prosím čekejte…